Okna i parapety – Rzeszów: okna aluminiowe, parapety granitowe

Okna i parapety – Rzeszów: okna aluminiowe, parapety granitowe

PARAPETY Z GRANITU

Granit ze względu na swoje naturalne właściwości ma bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie. Polecany jest jako doskonały materiał do realizacji obiektów użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu osobowego i kołowego. Możliwość wykonania różnej faktury powierzchni (polerowana, płomieniowana, młotkowana) sprawia, że granit może być wykorzystywany wewnątrz i na zewnątrz doskonale spełniając funkcje.

Granity

PARAPETY Z AGLOMARMURU

Aglomerat złożony z wyselekcjonowanych odłamków skalnych, połączonych specjalnymi żywicami epoksydowymi. Posiada właściwoci podobne jak marmur jest jednak bardziej odporny na działanie substancji zawierających kwasy. Znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie jako materiał na posadzki wewnętrzne, okładziny ścienne, blaty, lady, stopnie schodowe. Polecamy szczególnie do wykorzystania w miejscach o średnim natężeniu ruchu oraz mniej narażonych na działanie czynników atmosferycznych.

Zobacz także: Rolety

Aglomarmury

OKNA JEZIERSKI

Harmonijny kształt i niepowtarzalna estetyka dają wyjątkowe możliwości kreowania rozwiązań architektonicznych bez tanich kompromisów. Chcesz uniknąć wysokich rachunków za energię? Innowacyjne technologie energooszędności, wdrożone w tym oknie, chronią naturę oraz... Twój portfel!

Okna Jezierski

1