Okna i parapety – Rzeszów: okna aluminiowe, parapety granitowe

Okna i parapety – Rzeszów: okna aluminiowe, parapety granitowe

Okna i parapety

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór okien i parapetów. Produkty sprawdzą się zarówno w prywatnych domach, jak i w obiektach firmowych i w budynkach użyteczności publicznej. Zachęcamy Klientów indywidualnych i biznesowych do zapoznania się z asortymentem okien i parapetów dostępnych w sklepie DOPS z Rzeszowa.

Parapety z granitu

Główną zaletą parapetów z granitu jest ich wysoka trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu granitowe parapety doskonale sprawdzą się w budynkach o dużym natężeniu ruchu osobowego, takich jak urzędy, sklepy lub lokale usługowe i gastronomiczne. Duży wybór kolorów pozwoli na dopasowanie parapetów z granitu do każdego wnętrza. Oferujemy także różne warianty faktury powierzchni: polerowany, promieniowany i młotkowany.

Granity

Parapety z aglomarmuru

Klientom prywatnym polecamy parapety z aglomarmuru – wytrzymałego aglomeratu skomponowanego z odłamów skalnych, połączonych żywicami epoksydowymi. Parametry aglomarmuru są zbliżone do parametrów marmuru, jednak aglomerat jest bardziej odporny na uszkodzenia chemiczne, co ułatwia czyszczenie parapetu. Parapety z aglomarmuru sprawdzą się doskonale w miejscach o umiarkowanym ruchu, takich jak domy, mieszkania lub biura. Oferujemy parapety aglomarmurowe w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz także: Rolety

Aglomarmury

Okna Jezierski

Okna marki Jezierski to wytrzymałe okna PCV o doskonałych parametrach. Okna zapewniają optymalną izolację termiczną, zapobiegając wychładzaniu się pomieszczeń, tym samym redukując koszty ogrzewania domu lub mieszkania. W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele okien Jezierski. Chętnie pomożemy dobrać produkt najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb.

Okna Jezierski

1