Bramy uchylne - Rzeszów | Bezpieczne bramy uchylne Hörmann

Bramy uchylne - Rzeszów | Bezpieczne bramy uchylne Hörmann

Bramy garażowe uchylne Hörmann

Sklep DOPS z Rzeszowa zajmuje się dystrybucją ręcznych i automatycznych bram garażowych uchylnych Hörmann. W naszym asortymencie znajdą Państwo warianty z przetłoczeniami, z panelami lub z kasetonami oraz zestawy dopasowanych do siebie uchylnych bram garażowych i drzwi bocznych. W zależności od preferencji Klient może zdecydować się na uchylną bramę garażową ze stali lub litego drewna. Istnieje także możliwość zakupu modelu bramy do samodzielnej aranżacji. Swoją ofertę kierujemy do Klientów prywatnych, poszukujących wysokiej klasy bram do przydomowego garażu oraz do przedsiębiorców, którzy szukają solidnej bramy do garażu zbiorczego.

Jakie są zalety uchylnej bramy garażowej Hörmann?

Uchylne bramy garażowe Hörmann wyróżniają się doskonałą jakością i wysoką precyzją wykonania, co gwarantuje ich płynną i bezawaryjną pracę przez wiele lat. Wszystkie modele wyposażone są w unikalny system ryglowania, dzięki któremu bramy Hörmann są lepiej zabezpieczone przed podważeniem, niż produkty konkurencji. Modele automatyczne, z napędem do bramy obsługiwane są za pomocą dwukierunkowej technologii sterowania radiowego BiSecure.

Bramy niemieckiej marki Hörmann posiadają specjalnie ukształtowane ramię dźwigni, które dociska płytę bramy do ościeżnicy, dzięki czemu po zamknięciu brama idealnie przylega do ramy, zapobiegając wychładzaniu się garażu. Ramiona dźwigni osłonięte zostały elastyczną obudową, która zapobiega przypadkowemu zgnieceniu lub przytrzaśnięciu palców. Zachęcamy mieszkańców Rzeszowa do kontaktu z naszą firmą! W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji – nasi pracownicy chętnie udzielą szczegółowych informacji dotyczących parametrów uchylnych bram garażowych Hörmann.

Zobacz: Bramy rolowane

pdf POBIERZ FOLDER

brama garażowa uchylna

brama garażowa uchylna

brama garażowa uchylna