Drzwi techniczne - Rzeszów | Drzwi stalowe

Drzwi techniczne - Rzeszów | Drzwi stalowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo drzwi techniczne niemieckiej marki Hörmann – najlepszego producenta drzwi technicznych w Europie, działającego na rynku stolarki drzwiowej od ponad 85 lat. Oferujemy sprzedaż i montaż drzwi oraz fachową pomoc w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb. Zapraszamy Klientów prywatnych oraz przedsiębiorców i zarządców budynków z Rzeszowa i okolic. 

Jakie są zastosowania drzwi technicznych?

Drzwi techniczne to typ stalowych drzwi o podwyższonej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Drzwi techniczne cechują się bardzo dużą szczelnością oraz doskonałą izolacją cieplną i akustyczną, a dodatkowo nie wymagają częstej konserwacji i są odporne na korozję.

Ze względu na swoje parametry, drzwi tego rodzaju przeważnie stosowane są w budynkach użyteczności publicznej, obiektach firmowych, magazynach, lokalach usługowych oraz w budynkach prywatnych (przeważnie jako drzwi oddzielające garaż lub zejście do piwnicy od pomieszczeń mieszkalnych). 

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko wysokiej jakości drzwi techniczne Hörmann, ale także szeroki wybór akcesoriów, takich jak klamki, zawiasy lub gałki, dzięki którym dopasują Państwo drzwi do indywidualnych potrzeb i charakteru budynku. 

Zapraszamy do kontaktu Klientów z Rzeszowa zainteresowanych zakupem drzwi technicznych od sprawdzonego dystrybutora. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji – chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących specyfikacji produktów dostępnych w naszym asortymencie oraz umówimy dogodny dla Państwa termin dostawy i montażu.