Bramy segmentowe - Rzeszów | Bramy o dobrej izolacyjności cieplnej

Bramy segmentowe - Rzeszów | Bramy o dobrej izolacyjności cieplnej

BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE

Bramy segmentowe ze względu na swoją izolacyjność cieplną są najchętniej wybieranymi przez klientów bramami garażowymi.

Podstawowym atutem bram segmentowych jest ich wysoka izolacyjność cieplna, co doskonale sprawdza się w przypadku garaży przyległych do budynku. Bramy segmentowe w naszej ofercie wyposażone są w trwałe uszczelki zamontowane na wszystkich czterech krawędziach, co w połączeniu z izolacyjnym panelem zapobiega wychłodzeniu pomieszczenia.

W celu zwiększenia walorów izolacyjności cieplnej bramy istnieje możliwość doposażenia jej w dodatkowe uszczelnienie ThermoFrame. Polimerowy profil ThermoFrame oddziela ramę od ściany garażu, zwiększając izolację nawet o 15%.

Bramy segmentowe firmy Hörmann otwierają się pionowo w górę i układają się pod stropem, oszczędzając miejsce w garażu. Dzięki takiej konstrukcji zapewniają możliwość maksymalnego wykorzystania miejsca do parkowania w (i) przed garażem. Montowane są za otworem, dzięki czemu dostępny jest niemal cały przejazd w świetle. Pasują do każdego garażu. Kształt otworu jest bez znaczenia: może być kwadratowy, ścięty na krawędziach, z łukiem odcinkowym lub zaokrąglonym.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych napędów do bram wszystkie bramy segmentowe działają cicho i płynnie. Fazy uruchamiania i zatrzymywania mogą być regulowane zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klienta.

Brama zamknięta automatycznie rygluje się i jest skutecznie chroniona przed podważeniem. Bramy garażowe można obsługiwać za pomocą nadajnika, sterownika radiowego, lub smartphone z aplikacją Hörmann BlueSecur lub systemem Hörmann Smart Home.

Zobacz: Bramy uchylne

pdf POBIERZ FOLDER

pdf POBIERZ DANE MONTAŻOWE

bramy segmentowe

bramy segmentowe

bramy segmentowe