Bramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór bram garażowych renomowanej, niemieckiej marki Hörmann. Zajmujemy się dystrybucją bram aluminiowych oraz drewnianych. Wszystkie produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne, takie jak mróz i deszcz. Oferujemy bramy segmentowe, uchylne, rolowane i boczne w wariantach obsługiwanych ręcznie oraz automatycznie. W zależności od indywidualnych preferencji Klienta istnieje możliwość zakupu bramy garażowej z przeszkleniami lub bez, a także dopasowania koloru i faktury produktu.

Dlaczego warto zdecydować się na bramę Hörmann?

Bramy Hörmann wyróżniają się doskonałymi parametrami i dużą wytrzymałością. Bramy garażowe marki Hörmann nie tylko zabezpieczają pomieszczenie przed intruzami, ale także zapewniają odpowiednią izolację cieplną, zapobiegając wychładzaniu się budynku. Duży wybór bram w ofercie producenta gwarantuje dopasowanie produktu do rozmiarów podjazdu oraz typu wnęki garażowej i elewacji. Wszystkie modele zostały wykonane z największą precyzją, co zapewnia bezawaryjną pracę przez wiele lat. Bramy działają cicho i płynnie, dlatego ich obsługa jest wygodna i nie wymaga wysiłku.

Modele automatyczne z napędem do bram mogą być obsługiwane za pomocą pilota, sterownika radiowego, albo smartphone’a z aplikacją Hörmann BlueSecur lub systemem Hörmann Smart Home. Estetyczne projekty z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym. Zachęcamy do kontaktu Klientów prywatnych i biznesowych z Rzeszowa. Chętnie pomożemy w wyborze bramy garażowej o odpowiednich parametrach. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.