Bramy garażowe rolowane RollMatic - Rzeszów | Brama z aluminium

Bramy garażowe rolowane RollMatic - Rzeszów | Brama z aluminium

BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE

Brama garażowa rolowana w standardzie z wyrównaniem sprężynowym i wbudowanym zabezpieczeniem przed podważeniem pancerza. Brama garażowa RollMatic firmy Hörmann pozwala wygospodarować dużo miejsca przed i w środku garażu. Umożliwia parkowanie samochodu bezpośrednio przed samą bramą, a ponadto pozwala wykorzystać wolne miejsce w garażu. Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję. Standardowo wyposażona jest w nowoczesny napęd elektryczny, umieszczony na zewnątrz konsoli, co ułatwia dostęp do jego obsługi i konserwacji. Uruchomienie i zatrzymanie bramy rolowanej odbywa się szczególnie łagodnie i cicho, co także chroni bramę. Sterownik wewnętrzny i oświetlenie garażu są zamontowane fabrycznie w obudowie sterowania.

Zalety rolowanych bram garażowych Hörmann

Rolowane bramy garażowe niemieckiej marki Hörmann zapewniają lepszą ochronę przed włamaniem niż rolowane bramy dostępne w ofercie konkurencji. Układ segmentów na wale nawijającym został zaprojektowany tak, by minimalizował ryzyko podważenia bramy od zewnątrz. Dodatkowo bramy rolowane Hörmann wyposażone zostały w kotwy przeciwwiatrowe zamontowane na końcach profili, dzięki czemu utrzymują bramę w prowadnicach nawet podczas bardzo silnego wiatru. Aluminiowe profile wypełnione są utwardzaną pianką poliuretanową, co czyni rolowaną bramę garażową odporną na wgniecenia i uszkodzenia mechaniczne. Modele wyposażone są w napęd do bram, który chroniony jest przez specjalną obudowę, zabezpieczającą systemy automatyki przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi lub ingerencją osób trzecich.

brama rolowana

brama rolowana

brama rolowana

Kiedy warto zdecydować się na rolowaną bramę garażową?

Zakup rolowanych bram garażowych polecamy szczególnie tym Klientom, którzy dysponują garażem o niedużych wymiarach. Bramy rolowane wykorzystują inny typ prowadnic, niż pozostałe warianty bram, dzięki czemu zajmują znacznie mniej miejsca w pomieszczeniu, niż modele segmentowe lub uchylne. Garażowe bramy rolowane sprawdzą się także w sytuacji, gdy podjazd do garażu jest krótki, co uniemożliwia montaż bram otwieranych na zewnątrz. Lekka konstrukcja wariantów rolowanych nie obciąża stropu, dlatego montaż produktów tego typu możliwy jest niemal w każdym garażu. Dodatkową zaletą rolowanych bram garażowych jest fakt, że można założyć je nawet wtedy, gdy projekt garażu zakładał bramę innego rodzaju. Zapraszamy Klientów z Rzeszowa do skorzystania z naszej oferty. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Zobacz: Bramy boczne

pdf POBIERZ FOLDER