Ogrodzenia: posesyjne i przemysłowe - Rzeszów | Panele ogrodzeniowe

Ogrodzenia: posesyjne i przemysłowe - Rzeszów | Panele ogrodzeniowe

Oferujemy Państwu szeroki wybór ogrodzeń renomowanej, polskiej marki Wiśniowski. W naszym asortymencie posiadamy m.in. ogrodzenia przemysłowe oraz posesyjne wyposażone w bramy przesuwne bądź skrzydłowe. Osoby, którym zależy na klasycznym, eleganckim designie, powinny zdecydować się na bramy skrzydłowe. Bramy z otwieranymi skrzydłami marki Wiśniowski sprzedawane są w komplecie z elementami montażowymi, dzięki którym można wygodnie zamocować je do betonowych, kamiennych lub klinkierowych słupków.

Zapraszamy Klientów prywatnych i biznesowych z Rzeszowa i okolic! Zajmujemy się nie tylko sprzedażą ogrodzeń, ale także dostawą i montażem produktów. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Ogrodzenia posesyjne Wiśniowski

Firma Wiśniowski oferuje ogrodzenia posesyjne różnego typu, dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Zróżnicowane rozwiązania pozwolą Państwu wybrać model, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Ogrodzenia Wiśniowski wykonane są z ocynkowanej stali, a następnie malowane proszkowo, co czyni je bardzo odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Zobacz również: Napędy do bram

Ogrodzenia przemysłowe Wiśniowski

Ogrodzenia przemysłowe Wiśniowski przechodzą restrykcyjne testy wytrzymałościowe, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że odpowiednio zabezpieczą teren Państwa firmy. Każde ogrodzenie wykonane jest z ocynkowanej stali, co czyni je odpornymi na uszkodzenia mechaniczne oraz wahania temperatury, mróz i wilgoć. Wszystkie ocynkowane i pomalowane modele objęte są 10-letnią gwarancją antykorozyjną. Zapraszamy do kontaktu Klientów z Rzeszowa i okolic!